Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tirana
 • Stip
 • Strugë
 • Sofia
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Universitete
 • Fakultete
 • Kolegje
 • 200 më të suksesshëm
 • Trajnime
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Universitete

Universiteti Shtetëror i TetovësKategoritë:

universitete, fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Universiteti i Europës Juglindore


 • Adresa: Ilindenska 335
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ECPD Instituti Rajonal për Studime Zhvillimore


 • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 30/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Kategoritë:

universitete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Europa primaKategoritë:

universitete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

FON-Univerziteti i parë privat


 • Adresa: JNA p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

fakultete, universitete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

FON-Univerziteti i parë privat


 • Adresa: bul.Kiro Gligorov (Vojvodina) 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

FON-Univerziteti i parë privat


 • Adresa: Ellka Jankova p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7618 км

Kategoritë:

universitete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti Ekonomik Lubjana në Shkup


 • Adresa: Orce Nikollov 188
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti Filologjik


 • Adresa: Kërste Misirkov 10-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7564 км

Kategoritë:

universitete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakulteti i Shkencave të Arsimit


 • Adresa: Kërste Misirkov 10-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км

Kategoritë:

universitete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IEDC-Programi internacional menaxhues- MBA


 • Adresa: Preshernova 33
 • Vendi: Bled

Kategoritë:

fakultete, universitete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti Ndërkombëtar Slavjan


 • Adresa: Marshal Tito 77
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7544 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

universitete, fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MBA Stratkajlld


 • Adresa: Dinokratos 85
 • Vendi: Athens

Kategoritë:

universitete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MIT-University


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

Kategoritë:

fakultete, universitete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Menaxherët Academy/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metropolitan college-ShkupKategoritë:

universitete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Apostol PavleKategoritë:

universitete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Universiteti Amerikan


 • Adresa: Sllavejkov 8
 • Vendi: Sofia

Kategoritë:

universitete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Universiteti Amerikan në Bullgari


 • Adresa: 1 G.Izmirlliev 2700
 • Vendi: Blagoevgrad

Kategoritë:

universitete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 55 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj