Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Prilep
 • Manastir
 • Veles
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Shën Nikollë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bravëpunues - firma
 • Rrethoja dhe parmakë - përpunim dhe tregti
 • Hekur i farkuar
 • Konstruksione çeliku dhe ndërtim
 • Llamarinë dhe produkte prej llamarine
 • Strehë Dhe Tenda
 • Teneqepunues
 • Hekurishte
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Pvc - Zdrukthëtari
 • Ujësjellës - Pajisje Dhe Materiale
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
 • Ndërtimtari - Punë Përfundimtare
 • Elektrikë
 • Bravari Alumini
 • Sanitari
 • Zdrukthëtari
 • Hekur - Prodhim Dhe Tregti
 • Reklama Dhe Shenja Ndriçuese
 • Shkallë - Punime
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bravëpunues - firma

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javë

Feromont Inxhiniering


 • Adresa: Lisec 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7505 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

Me përvojën e saj shumëvjeçare, kompania Feromont Engineering ka projektuar dhe kryer me sukses projekte të shumta në fushën e përpunimit të metaleve (ndërtime çeliku, përpunim metali, fletë metalike dhe punime mbulimi).

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1675156988_02.png?t=true&w=300&h=300

F-J Engineering (Teteks)


 • Adresa: Kompleks Teteks
 • Vendi: Tetovë

Производство на фабрикувани метални производи

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1707722787_21.png?t=true&w=300&h=300

Bnf Lim


 • Adresa: Goce Dellçev 180
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dim Metal//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1709901230_46.jpg?t=true&w=300&h=300

Fero target


 • Adresa: Zhelezniçka 20-1/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fizo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metal Tel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proluks-At/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Promont


 • Adresa: Bllagoja Toska 57
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Servis metali - Hidraulike


 • Adresa: F.Miletinë, Brvenica
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vule term/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

29 Nëntori


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aen SystemsAen Systems е сигурен партнер за производителите на прозорци и огради од алуминиум и ПВЦ. Ги задоволуваме барањата на нашите клиенти со високо ниво на квалитет, способност за брза испорака, компетентна услуга и широка програма на производи. Нашиот тим од професионалци е секогаш подготвен да помогне со своето стручно мислење.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1716978332_05.jpg?t=true&w=300&h=300

Agnesa


 • Adresa: Car Samoil 76
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 20:00 • D nga 07:30 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Al-bimaks


 • Adresa: Magistralna 514
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7619 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks house


 • Adresa: Nereska 14
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alludiht


 • Adresa: Komuna e Parisit 17-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7505 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Am-Be-Ra-S Kompani-Ambera S Kompani


 • Adresa: Nikola Maleshevski 25
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angell Komerc


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 16/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

- Mbulim të kulmeve, strehëve dhe tendave - Realizimin e objekteve industriale dhe sallave nga konstrukcionet e metalit - Punë përfundimtare në ndërtimtari - Bravari ndërtimore

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1391427150_41.jpg?t=true&w=300&h=300

Art Metal Dizajn


 • Adresa: rr.1, f.Bunarxhik p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7512 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 28 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 139 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj