Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Koçanë
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përpunim mekanik
 • Makina - pjesë për makina - prodhim dhe tregti
 • Metale - përpunim dhe gdhendje
 • Makina - pjesë për makina - riparime
 • Vegla - përpunim
 • Çelik Dhe Produkte Çeliku - Prodhim Dhe Tregti
 • Pajisje Procesuese
Повеќе филтриПомалку филтри

Përpunim mekanik по градови

Berovë Kavadar Koçanë Manastir Prilep Shkup Strugë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përpunim mekanik

Alatnica RK-NK


 • Adresa: Lazar Pop-Trajkov 32
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ata turunxheKategoritë:

përpunim mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dellma


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 55 reon 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Interplast


 • Adresa: rr.1638 36
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Janvel


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 28 lam.3 lok.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

Kategoritë:

përpunim mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Liv-metal


 • Adresa: Prizrenska 2/37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

përpunim mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak metal


 • Adresa: Butellska 2/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalkat Tehnolloxhi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moto speed


 • Adresa: Petre Georgiev 77-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

përpunim mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proviz


 • Adresa: rr.4, f.Vizbeg 45
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rapid Profil/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Te-te plast


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 135
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7507 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unilam alati


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deboni


 • Adresa: Gligor Përliçev 21
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7570 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jusufi MInaKategoritë:

përpunim mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Major


 • Adresa: f.Çiflik
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalart-Dizajn


 • Adresa: Edvard Kardelj, f.Misleshevë 640
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

përpunim mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 157 | | | веќе видена

Американската компанија Амазон планира да инвестира уште десет милијарди евра во Германија, од кои најголем дел ќе бидат во нејзините услуги за облак интернет. ...
сите 17 | | | веќе видена

Амбициозни планови и стратегии, но и исто толку предизвици. Идната министерка за енергетика Сања Божиновска ќе се обиде да го постигне она во што ниедна ...
сите 22 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Домаќинствата со навиките за штедење, но и со потребата од позајмици, имаат поголем придонес за растот и на депозитите и на ...
сите 52 | | | веќе видена

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 77 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj