Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Koçanë
 • Manastir
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Asfalt dhe asfaltim
 • Rrugë - markim, mirëmbajtje dhe rregullim
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Ndërtimtari e ulët
 • Gurore
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Ndërmarrje Publike
 • Rërë Dhe Çakalli
 • Ndërtimtari E Lartë
 • Transport I Rërës, Dheut Dhe Betonit
 • Beton - Prodhim Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Asfalt dhe asfaltim

Aleks


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7476 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ardi trans


 • Adresa: Rruga e Misleshovës p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asfalt Grup


 • Adresa: f.Orizarл
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deboni


 • Adresa: Gligor Përliçev 21
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7570 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eskavatori MK


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 158
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fisher Tihi


 • Adresa: rr.111 nr.3
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granit


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granit-Kamenolomi


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 8 
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izollacija


 • Adresa: rr.1506, Momin Potok 120, fahu p.20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jefuta Inxhiniering


 • Adresa: Sedek Kostoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7478 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konkrid Kompani


 • Adresa: Ellpida Karamandi 13-1/10
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maqedoniarruga-Koçanë


 • Adresa: Rruga e Shtipit p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7570 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP Maqedonia rruga-Shkup


 • Adresa: Kej 13 Nëntori 76
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP Maqedoniarruga -Kumanovë


 • Adresa: 11 Tëtori p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP Maqedoniarruga-Berovë/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP Maqedoniarruga-Dibër


 • Adresa: F.Kosovrasti poshtëm
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7471 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP Maqedoniarruga-Gostivar


 • Adresa: Lagja Mllaki p.n.
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP Maqedoniarruga-Kriva Pallankë


 • Adresa: Joakim Osogovski (Marshall Tito) 74
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7547 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 20 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 132 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj