Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Çelik dhe produkte çeliku - prodhim dhe tregti
 • Llamarinë dhe produkte prej llamarine
 • Metalurgjia
 • Konstruksione çeliku dhe ndërtim
 • Gypa dhe pjesë shtesë për gypa
 • Metale Inoksi - Tregti
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Rrethoja Dhe Parmakë - Përpunim Dhe Tregti
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Hekur - Prodhim Dhe Tregti
 • Hekurishte
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Industri - Makineri Dhe Pajisje Industriale - Prodhim
 • Saldim - Vegla, Makina Dhe Pajisje
 • Tela - Prodhim Dhe Tregti
 • Metale Inoks - Përpunim
 • Farmaci - Pajisje Dhe Teknikë Farmaceutike
 • Saldim - Shërbime
 • Lesh Xhami
 • Galanteri Mesingu
Повеќе филтриПомалку филтри

Çelik dhe produkte çeliku - prodhim dhe tregti по градови

Demir Hisar Dojran Gostivar Kavadar Koçanë Kumanovë Manastir Mavrovë Ohër Shkup Stip Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Çelik dhe produkte çeliku - prodhim dhe tregti

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesë

Metalterm


 • Adresa: Fjodor Dostoevski 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:30 deri më 12:30

Firma METALTERM SHPK është e tehemeluar në vitin 1999. Veprimtaria themelore e firmës tone është import dhe tregti të materialeve për ujësjellës, ngrohje, armaturë për ujësjellës dhe ngrohje, instalacione industriale, pajisje për banjo, lesh mineral, si dhe asortimen i gjerë i materialeve nga çeliku I rrezistueshëm ndaj ndryshkut.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1684494925_21.jpg?t=true&w=300&h=300

Jugohrom feroallojs


 • Adresa: f.Jegunovcë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7473 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aktiva Inxhiniering/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atom Still


 • Adresa: Teodosie Paunov (29 Nëntori) 34
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7572 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bima Trejd


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 13/22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fam inzhenering


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi lok.32 kati 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hakinternacional


 • Adresa: Mara Ugrinova hala 1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Interplast


 • Adresa: rr.1638 36
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leso 95


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metal Apostolov


 • Adresa: Industriale 23
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7573 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metal oil trejd


 • Adresa: Petar Pop Arsov 14 llok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 20 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 175 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj