Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Kavadar
 • Stip
 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Makina - pjesë për makina - prodhim dhe tregti
 • Kushineta (llagera)
 • Përpunim mekanik
 • Makina - mirëmbajtja e makinerive
 • Makina - prodhim
 • Hidraulikë
 • Industri - Makineri Dhe Pajisje Industriale - Tregti
 • Makina - Pjesë Për Makina - Riparime
 • Makina Për Qepje - Industriale
 • Permistope
 • Pajisje Procesuese
 • Vegla - Përpunim
 • Hekur Për Hekurosje - Prodhim Dhe Tregëti
 • Inxhinieri
 • Pompa Dhe Pajisje Për Pompa
 • Kimi Dhe Produkte Kimike
 • Kaldaja Për Ngrohje Qëndrore
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Pjesë Rezervë
Повеќе филтриПомалку филтри

Makina - pjesë për makina - prodhim dhe tregti по градови

Dellçevë Kavadar Koçanë Manastir Prilep Shkup Stip Strumicë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Makina - pjesë për makina - prodhim dhe tregti

Alatnica RK-NK


 • Adresa: Lazar Pop-Trajkov 32
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alatnica Sekulovski


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dellma


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 55 reon 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko-dop inxhiniering


 • Adresa: Blagoja Stefkovski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7505 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eksplorer


 • Adresa: Kole Nedellkovski 3/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Igma Inxhiniering


 • Adresa: rr.8, lagja Ilinden 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Impeksron


 • Adresa: Spiro Gullapçev 44
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krafting grup/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llagermaks


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 147 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MZT-Alumetal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak Madesjo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak metal


 • Adresa: Butellska 2/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mashinoeksport


 • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë (Edvard Kardel) 9 lok.50
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metal-vat-el


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 44
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalik


 • Adresa: Cërnogorska 51-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7492 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 87 | | | веќе видена

На 10-ти Јуни, Стартап Kлуб Скопјенаправи вистинска #СтартапРеволуција со финалниот настан „Ден на инвеститори“. На овој настан, инвеститори имаа можност да се ...
сите 22 | | | веќе видена

Првата држава од Европската Унија(ЕУ) која ископува ураниум е Финска. Информацијата ја објави рударската компанија, пренесува Политика. Оваа финска компанија ...
сите 17 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 12 | | | веќе видена

Во организација на Сојузот на стопански комори на Македонија денеска во Скопје ќе се држи тркалезна маса на тема „Научени лекции од проектот Greenovet, ...
сите 3 | | | веќе видена

Вредноста на исплатените штети за приватно здравствено осигурување за првите пет месеци годинава пораснале за 28,5 % во однос на истиот период лани. Исплатите ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj