Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
 • Koçanë
 • Veles
 • Strumicë
 • Tetovë
 • Stip
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Radovis
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Përkthyesë simultanë dhe konsekutivë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Orë private (gjuhe)
 • Qendra Edukimi
 • Lekturim Dhe Korrigjimi - Shërbime
 • Shkolla Për Kompjutera
 • Konsallting
 • Konferenca - Organizim
 • Përkthyes Për Mediume
 • Trajnime
 • Shkolla Për Matematikë
 • Ueb Dizajn
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
 • Shkolla Private
 • Tekste - Përpunim Kompjuterik
 • Shkollim Jashtë Vendit - Agjenci Për Ndërmjetësim
 • Fotokopje Dhe Shërbime
 • Libra - Botuesë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë

Turqisht,Anglisht,Maqedonisht-Sheref Berzat/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Muharem Rufati/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prollingua-2002


 • Adresa: Ilindenska 53
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Germanika


 • Adresa: Dervish Cara 35-1/1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Swiss German


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 29/3
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht, Maqedonisht - Dragan Radovski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Roza Rafajllovska-Tançeska


 • Adresa: Svetozar Pepovski 1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км

Kategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TMT Global/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rusisht, Çekisht-Igor Zhantevski


 • Adresa: Lluka Gerov 50-2/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7492 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lion


 • Adresa: Vera Ciriviri Trena 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rusisht, Çekisht- Mirjana MishkoskaKategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Pavlov Toni


 • Adresa: Hristo Batanxhiev (Socijalistiçka Zora) 18/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rusisht-Daniella Papadimitrova


 • Adresa: rr.6, f.Bardhovcë 120
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Glosa-


 • Adresa: Gjorçe Petrov 34
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

Interactive Language Studio që organizon kurse, klasa individuale dhe përkthime gjyqësore për të gjitha gjuhët.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601972730_47.jpg?t=true&w=300&h=300

Anglisht-Antonio Kacarski


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 171-5/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hungarisht-Novakovska Katerina


 • Adresa: Via Egnatija 8-3/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Challenge


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 155 lok.8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllovenisht, Çekisht, Sërbisht, Kroatisht - Darko Pollatski


 • Adresa: Isaija Mazhovski 44-2/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Marija Ançevska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anglisht-Spirkoska Emilija


 • Adresa: Petar Çaullev 15/3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7495 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Програмерските плати повторно на врвот. Просечните примања на информатичарите во земјава изнесуваат 93.852 денари, објави Државниот завод за статистика, а ...
сите 62 | | | веќе видена

Народната банка квалитетно, навремено и транспарентно ја извршува статистичката функција, што е од витално значење за обезбедување на макроекономската ...
сите 110 | | | веќе видена

Секој вторник и петок оградениот простор кај „Технометал Вардар“ во скопската населба Маџари оживува и пулсира како и секој бувјак во светот. И ако за ...
сите 4 | | | веќе видена

Најголемите ланци малопродажни маркети за стоки од широка потрошувачка, заедно лани оствариле нето добивка од повеќе од 35 милиони евра, покажуваат податоците ...
сите 21 | | | веќе видена

Колку пруги, наредени на одреден начин, треба да има на долните делови на Nike тренерката? Со ова прашање се занимава повисокиот регионален суд во Дизелдорф, ...
сите 5 | | | веќе видена

Рекордните цени на златото, кои речиси континуирано растат од почетокот на оваа година, во нагорна линија ја влечат и цената на среброто. Глобалната ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj