Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë
 • Përkthyesë gjyqsorë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Orë private (gjuhe)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë në Ohër

Anglisht, Italisht-Krkaçoska Kristina


 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angliski - Vesna Temelkovska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As uchillishte


 • Adresa: bul.Turistiзka 32
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, Anglisht-Nada Bozhinovska


 • Adresa: Kej Maqedonia (Kej Marshall Tito) 71
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7511 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Holandisht - Pavel Pop Stefanija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klover


 • Adresa: bul.Turistiçka 69
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingo key/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lingva Houp


 • Adresa: Pitu Guli 63-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shqip, Maqedonisht-Aldana Lorovska


 • Adresa: bul.Turistiçka 50
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Никопоулос од Битола, една од неколкуте фирми за која беше обелоденето дека добиле тендер од АД ЕСМ за увоз на јаглен за потребите на РЕК Битола, е најуспешна ...
сите 18 | | | веќе видена

По огромниот пад на домашното производството на електрична енергија од термоцентралите во нашата земја минатата година прв пат има пресврт. Бројките покажуваат ...
сите 34 | | | веќе видена

Пишува Бранко Азески, претседател на СКСМ И минатиот пат констатиравме и сега повторуваме дека после изборите работите добиваат на интензитет. Минатата недела ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj