Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përkthyesë
 • Përkthyesë gjyqsorë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përkthyesë në Koçanë

Bullgarisht-Dalibor Ivanov


 • Adresa: VMRO (Marshall Tito) 100
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7571 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullgarisht-Elena Tomeva


 • Adresa: Vita Pop Jordanova 5
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7570 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gavrilova Milica


 • Adresa: Llazar Andonov 36
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7571 км

Kategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjermanisht, Maqedonisht-Sanja Pavlova


 • Adresa: Carka Gjorgjieva p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italisht-Mihajlova BiljanaKategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Përkthime gjermanisht, maqedonisht - Hristina Rashkova


 • Adresa: Dimitar Vllahov А3/21
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7570 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllovenisht,Çekisht, Sërbisht, Kroatisht - Darko Jan Spasov


 • Adresa: Pirinska 23
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7570 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vavilon prevodiKategoritë:

përkthyesë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Откако коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во својата изборна програма „Платформа 1198“ најави реорганизација на министерства, во која планира да го префрли туризмот од ...
сите 5 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 55 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 26 | | | веќе видена

Анализа на срски Форбс Санкциите по инвазијата на Украина ја зголемија вредноста на танкерите, зголемувајќи го богатството на поморските моќници на рекордно ...
сите 11 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj