Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Tetovë
 • Veles
 • Prilep
 • Berovë
 • Strugë
 • Ohër
 • Kërçovë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Gostivar
 • Stip
 • Vallandovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pastrim dhe larje të qilimave dhe tepihëve
 • Automobila - lavazhe
 • Pastrim dhe larje - servise dhe shërbime - firma
 • Pastrim kimik - servise
 • Gomisteri / vullkanizerë
 • Pastrim - Makina Dhe Pajisje
 • Detergjente - Tregti
 • Objekte Banimi Dhe Afariste - Menaxhim Dhe Mirëmbajtje
 • Punë Në Teren Të Paafrueshëm (Punë Në Lartësi)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pastrim dhe larje të qilimave dhe tepihëve

Serta


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 18 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10611 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Që nga fillimi i saj, kompania jonë ka qenë sinonim i profesionalizmit, efikasitetit dhe integritetit në ekzekutimin e shërbimeve në fushën e mirëmbajtjes së higjienës dhe punës në lartësi.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/578e5a97bfe52bbd352a4da40079bf9f.jpg?t=true&w=300&h=300

Servis 1


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 66
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10614 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sherbim ideal qilimash


 • Adresa: Republika e Krushevës 101
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10668 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sime


 • Adresa: Boris Krajger 6-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10668 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sks Cleaning Mk


 • Adresa: Vëllezërit Gallevi 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10608 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spektar Klining


 • Adresa: Pero Nakov 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10613 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stobi


 • Adresa: Sollunska 11-g
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tepih servis Joki


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 43  
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10613 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tip TOP/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tis Tem


 • Adresa: f.Koliçani e poshtëm
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10624 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Top cleaning


 • Adresa: s.Aracinovo
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toska-2002


 • Adresa: Akademik Penço Davçev (Rruga e Shkupit) 24
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10652 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uli


 • Adresa: Vele Zmejkoski p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈10635 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban Cleaning/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban Klining Del


 • Adresa: Metodi Mitevski Brico 1
 • Vendi: Dellçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Valajca Virovcanka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vesi


 • Adresa: Gjuro Gjakoviq 18
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈10700 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlatko


 • Adresa: Llazar Kolishevski, f.Pirava 10
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈10723 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зistomanija


 • Adresa: Zona industriale b.b
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10715 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во период од 2018 – 2022 година, државата остварила добивка од 103.248 илјади денари или 1,7 милиони евра што претставува 1 отсто од остварените приходи што ...
сите 13 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 81 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Тесла се соочува со посериозен проблем: постојано растечка залиха на непродадени возила, особено евидентна во Остин, Тексас. Ова ...
сите 22 | | | веќе видена

И во првите пет месеци годинава, како и претходно, најпопуларно осигурување останува да биде приватното здравствено осигурување, а најголемо добролно ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj