Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pastrim dhe larje të qilimave dhe tepihëve
 • Pastrim dhe larje - servise dhe shërbime - firma
 • Pastrim kimik - servise
 • Automobila - lavazhe
 • Pastrim - makina dhe pajisje
 • Objekte Banimi Dhe Afariste - Menaxhim Dhe Mirëmbajtje
 • Punë Në Teren Të Paafrueshëm (Punë Në Lartësi)
 • Detergjente - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pastrim dhe larje të qilimave dhe tepihëve në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

Fksr Aldi


 • Adresa: Slavej planina 83
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:30

Shërbimi më i lartë i pastrimit të qilimave.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1444397410_43.jpg?t=true&w=300&h=300

Amell MDGK


 • Adresa: bul.Illinden 186
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art Cleaning/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BK Plast/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bigor Klining/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bursall kllin


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 135-1/7
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crystal


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daka Pcc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dartex


 • Adresa: Vanço Mickov 41
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dini wash


 • Adresa: ul.11 br.13
 • Vendi: Shkup

ПЕРЕЊЕ ТЕПИСИ СО СПЕЦИЈАЛНА МАШИНИ!

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1718695674_89.jpg?t=true&w=300&h=300

Ekstrim Klin


 • Adresa: rr.2 43
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7509 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enso


 • Adresa: Simeon Kavrakirov p.n
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro cist grup


 • Adresa: 11 Tëtori 86 lok.17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

Euro Clean Group është një shërbim për pastrimin e ambienteve të banimit dhe afarizmit në territorin e Shkupit dhe Republikës së Maqedonisë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1499756272_24.jpg?t=true&w=300&h=300

Higiena plus


 • Adresa: Fronti Popullor, QT Beverli Hills 19-A lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Infloor


 • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë (Edvard Kardel) 9 lok.13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MBV Verbo


 • Adresa: bul.V.S.Bato 5 lok.1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MP Kompani


 • Adresa: Koce Metalec 2-v
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Me Ni/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mona


 • Adresa: Indira Gandi (Shuto Orizari) 37/14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 55 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj