Неоком

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: после Нова железничка

  • Телефон 2: 02 5511231
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610955569_96.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Портфолиото на услуги што ги нуди Неоком опфаќа од продажба на компјутерски хардвер и софтвер, до најкомплексни системи за комуникации и решенија од типот “клуч на рака” наменети како за широка потрошувачка, така и за специфична намена. За да се затвори целиот еко систем, Неоком поседува високо компетентни инжењери кои ја одржуваат корисничката опрема.

Системска Интеграција

Изготвување на комплексни решенија, надградба на постоечки системи, асемблажа, инфраструктурни решенија, безбедност ...

Поддршка и Сервис

Оддржување и подршка на ИКТ системи. Авторизиран Сервисен Центар за HP, Samsung, Lenovo ...
Софтвер

Изработка на интегрирани софтверски решенија, web апликации, интернет страници и апликации, билинг ...
Телекомуникации и Интернет

Телекомуникациски и интернет услуги. WiMAX интернет услуги, меѓународни линкови, интерконекции ...

Продавница
Работно време:
Пон-Пет од 09-20 часот
Сабота од 09:30-15:30 часот
тел: +389 (0)2 55 11 232
повеќе
Цена со ДДВ:25.970 ден.

HP 250 G8 Notebook PC

Цена со ДДВ:9.699 ден.

HP P22h G4 21.5-inch Monitor

Цена со ДДВ:45.500 ден.

HP ProDesk 400 G7 Small Form Factor ...

Цена со ДДВ:20.299 ден.

HP Elite Display E273m 27-inch Moni ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи