Неоком

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: после Нова железничка

  • Телефон 2: 02 5511231
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610955569_96.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Цена со ДДВ:25.970 ден.

HP 250 G8 Notebook PC

Цена со ДДВ:9.699 ден.

HP P22h G4 21.5-inch Monitor

Цена со ДДВ:45.500 ден.

HP ProDesk 400 G7 Small Form Factor ...

Цена со ДДВ:20.299 ден.

HP Elite Display E273m 27-inch Moni ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи