Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Strumica
 • Tetovo
 • Prilep
 • Ohrid
 • Stip
 • Kumanovo
 • Gostivar
 • Kocani
 • Kavadarci
 • Kicevo
 • Struga
 • Veles
 • Radovis
 • Vinica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Massage salons
 • Physical therapy
 • Therapeutic massage
 • Beauty salons
 • Beauty salons
 • Manicure & Pedicure
 • Beauty Salons (Hairdresser & Hair Care)
 • Rehabilitation Centres
 • Physicians, Health Clinics & Medical Centers - Privately Owned
 • Sports Massage
 • Alternative Medicine - Therapies
 • Fitness Centres, Health Clubs & Gyms
 • Beauty & Health Spas
 • Make-Up Artists
 • Acupuncture
 • Sun Beds (Tanning Beds)
 • Saunas
 • Orthopedics - Practicioners
 • X-Ray Computed Tomography
 • Cardiology Clinics
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Massage


Gucci han


 • Address : Arhiepiskop Angelarij 7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈240 м

Categories:

massage salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blagoj Lulicevskii-Zeleznicarot


 • Address : Josif Mihailovikj 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈478 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Figurela


 • Address : Orce Nikolov 68
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈487 м
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Silhouette (Siluete)


 • Address : Vasil Glavinov 7-b kat 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈512 м
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 10:30 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sharenley Ann


 • Address : Samardzhiska b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈517 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Massage Valijant


 • Address : Bul.Partizanski Odredi 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈628 м
 • Working Hours: Mon - Sat from 11:00 to 22:00

Categories:

massage salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Your health (Tvoe zdravje)


 • Address : Chedomir Minderovikj 27
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈641 м

Categories:

physical therapy

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Primaterapy


 • Address : Maksim Gorki 8/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈657 м
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medika Nova


 • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 1-a-4/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈661 м
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Derma Medica


 • Address : Maksim Gorki 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈677 м
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beauty bar


 • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 48
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈725 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Charm


 • Address : Luj Paster 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈797 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iri-M


 • Address : Naum Naumovski Borche 65-1/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈797 м
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Menada medikal


 • Address : Pirinska 48 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈805 м

Categories:

physical therapy

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sorelle medici


 • Address : Dame Gruev 7-8/11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈818 м
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Babor Beauty SPA


 • Address : bul.Ilinden 74
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈822 м
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spa Centre Nikole


 • Address : Makedonija 6-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈855 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Advanced chiropractic (Napredna kiropraktika)


 • Address : Zlatko Shnajder ba
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈859 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tonus


 • Address : Orce Nikolov 101
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈947 м

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Програмерските плати повторно на врвот. Просечните примања на информатичарите во земјава изнесуваат 93.852 денари, објави Државниот завод за статистика, а ...
сите 62 | | | веќе видена

Народната банка квалитетно, навремено и транспарентно ја извршува статистичката функција, што е од витално значење за обезбедување на макроекономската ...
сите 110 | | | веќе видена

Секој вторник и петок оградениот простор кај „Технометал Вардар“ во скопската населба Маџари оживува и пулсира како и секој бувјак во светот. И ако за ...
сите 4 | | | веќе видена

Најголемите ланци малопродажни маркети за стоки од широка потрошувачка, заедно лани оствариле нето добивка од повеќе од 35 милиони евра, покажуваат податоците ...
сите 21 | | | веќе видена

Колку пруги, наредени на одреден начин, треба да има на долните делови на Nike тренерката? Со ова прашање се занимава повисокиот регионален суд во Дизелдорф, ...
сите 5 | | | веќе видена

Рекордните цени на златото, кои речиси континуирано растат од почетокот на оваа година, во нагорна линија ја влечат и цената на среброто. Глобалната ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel