Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Massage salons
 • Beauty salons
 • Therapeutic massage
 • Physical therapy
 • Make-up artists
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Massage in Ohrid

Arnika


 • Address : bul.Turistichka 85
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 20:00

Categories:

massage salons

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izida


 • Address : bul.Turistichka 44-3/1
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kastalija


 • Address : Dame Gruev 11-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majoris - D-r Kuvengieva


 • Address : Bogomilska 85-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

Categories:

physical therapy

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rosana


 • Address : Dimitar Vlahov 20-a-1/2
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Kinezio/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Valeo


 • Address : Nikola Karev 97
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vin Stil


 • Address : Jane Sandanski 181
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 12:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Домаќинствата летово може да добијат поевтина струја и плус уште еден час евтина тарифа, најавува претседателот на Регулаторната комисија за енергетика и водни ...
сите 21 | | | веќе видена

Пристигнаа првите чартери од Полска, Србија и Холандија , а почнаа да доаѓаат и гостите од Турција. Почетокот на сезоната е ветувачки и се совпаѓа со ...
сите 6 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 65 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel