Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Salt therapy - halotherapy по градови

Bitola Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Salt therapy - halotherapy

Halo beauty


 • Address : Klenoec 67/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7495 км
 • Working Hours: Mon - Tue from 16:00 to 20:00 • Wed - Fri from 12:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Solena soba


 • Address : bul.Jane Sandanski 7/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Sallt Cave


 • Address : Ohridska 39/1
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Solina


 • Address : Nikola Jonkov Vapcarov (Lavchanski pat) b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7554 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 12:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 59 | | | веќе видена

Триглав пензиско друштво АД ја започнува својата приказна во 2019 година како најмлад член на Групација „Триглав“ и во системот со мисија да се позиционира ...
сите 7 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 58 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel