Мал Чардак


  • Адреса: Борче Јованоски 74
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7477 км
  • Локација: Спроти T-Mobile
Дејности:

ќебапчилници


  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Иселениците Митре и Софи Кутановски не и се непознати на македонската јавност, Тие се дел од проектот „Македонија 2025“, а ја поседуваат и фондацијата ...
сите 2 | | | веќе видена

Европските берзански индекси денеска се нерамномерни, цените на златото и пченицата паѓаат, како и цената на нафтата од типот брент, која се продава за помалку ...
сите 39 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи