Пребарувањето е оптимизирано за Kërçovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Strumicë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Klube për gjuajtës dhe shigjetarë
 • Armë dhe municion - tregti
 • Dylbi dhe teleskopë
 • Gjueti dhe pajisje për gjueti
 • Peshkim - pajisje dhe mjete
 • Gjuajtje - Terrene
 • Kampim - Pajisje
 • Piroteknikë
 • Armë - Mirëmbajtje Dhe Riparim
Повеќе филтриПомалку филтри

Klube për gjuajtës dhe shigjetarë по градови

Kërçovë Shkup Stip Strugë Strumicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube për gjuajtës dhe shigjetarë

Stratilat/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aqua Bella Resort


 • Adresa: Bregallniçka p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arsenal


 • Adresa: Marshal Tito 107
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Shitore për gjueti, peshkim dhe armë. Kiosk qitjeje për armë zjarri të shkurta ( pistoletë, revole, pistoletë e kalibrit të vogël) Bëjmë trajnimin për aftësim dhe përdorim të armëve zjarri të shkurta

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620294840_39.png?t=true&w=300&h=300

Klubi për gjuajtje Strelec


 • Adresa: Hristo Batanxhiev (Socijalistiçka Zora) 15-1/13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Letechka Meta


 • Adresa: f.Prosenikovл 247
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7618 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Refleks Shat


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 31
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata për gjuajtje sportivo-rekreative


 • Adresa: Llazar Liçenoski, QSR Kale 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strelec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

И во првите пет месеци годинава, како и претходно, најпопуларно осигурување останува да биде приватното здравствено осигурување, а најголемо добролно ...
сите 9 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 76 | | | веќе видена

Глобалната побарувачка на нафта ќе достигне врв до 2029 година и ќе почне да опаѓа следната година, објави Меѓународната агенција за енергија. Според ...
сите 12 | | | веќе видена

Агенцијата за супервизија на капитално финансирано пензиско осигурување (МАПАС), ја известува јавностa дека согласно закон членовите на задолжителните пензиски ...
сите 40 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj