Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gps - sisteme
 • Kompjutera - softuer kompjuterik - zhvillim
 • Softuere - zgjidhje
 • Inxhinieri dhe teknologji informatike
 • Gjeografi - harta gjeografike
 • Gjeografi - Sisteme Informative Gjeografike
 • Telefona Celularë – Zhvillim I Aplikacioneve
 • Video Mbikqyrje Dhe Sisteme Për Qasje Të Kufizuar
Повеќе филтриПомалку филтри

Gps - sisteme по градови

Shkup Strugë Strumicë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gps - sisteme

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

LKW KostovskiPartnerë të autorizuar të firmës Frotcom nga Portugalia për Maqedoni. Kompani veprimtaria e të cilës është instalimin e GPS pajisjeve për kontrollë dhe ndjekje të veturave.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1702036726_03.jpg?t=true&w=300&h=300
Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

Geooko


 • Adresa: Kairska 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

Vegla për drejtim dhe GPS sisteme për gjurmim, tashmë gjithçka nga kuptimi thelbësor për punë efektive të pothuajse çdo kompanie të madhe.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1647958311_49.jpg?t=true&w=300&h=300

Anima


 • Adresa: rr.1520 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7505 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bransis


 • Adresa: Prashka 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CVS Mobile


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 13-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GPS Systems


 • Adresa: Vasil Gjorgov 23-a/2-2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Kategoritë:

gps - sisteme

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ice labs GPS


 • Adresa: Trifun Haxhi Janev 12-3/17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 11:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tim-Pro Inter


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 4/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aktovis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frotkom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gizzo Konsallting


 • Adresa: f.Bosillovë 357
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7623 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mivmark Sistemi


 • Adresa: Nace Dimov 38
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 80 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 59 | | | веќе видена

Официјалните податоци покажуваат дека големите синџири супермаркети се најважниот канал на продажба за стоки за широка потрошувачка. Затоа што токму тие осум ...
сите 8 | | | веќе видена

Кафето во Србија наскоро ќе поскапи. Од 1 јули ќе има нова цена. Првичните информации кои се појавија навестуваа поскапување за околу 50 отсто, а по неколку ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj