Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Human rights organisations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • S.o.s telephone hotlines
 • Foreign missions & international organisations
Повеќе филтриПомалку филтри

Human rights organisations по градови

Bitola Prilep Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Human rights organisations

Association for improvement of the gender equality Akcija Zdruzhenska


 • Address : Nikola Trimpare 12-1/12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Civil


 • Address : Maksim Gorki 31/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Council of Europe


 • Address : Filip Vtori Makedonski (Vasil Adzhelarski) 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Helsinki Committee - free legal aid


 • Address : Naum Naumovski Borche 83
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Helsinski Committee for Human Rights (Helsinski komitet za covekovi prava)


 • Address : Naum Naumovski Borche 83
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AMOS-Centar for Human Rights-Bitola (AMOS-centar za covekovi prava-Bitola)


 • Address : Skoevska 114
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7552 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agtis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mirovna akcija


 • Address : Dimo Narednikot A-1-2/31
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 53 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel