Gran-prom

ParkingPunojmë 6 ditë në javëDërgesë

  • Adresa: Blagoja Stefkovski 54
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7504 км
  • Lokacioni: Маџари,пред киното

  • Telefon 2: 070 251412
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1443527629_23.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Гран-пром
Gran prom është firmë e licencuar, me përvojë pune mbi 20 vite dhe me përfaqësi në Shkup dhe Kriva Pallankë. Përpunimin e të gjitha llojeve të mermerit dhe granitit. Përpunimin e kuzhinave, shkallëve, terraco me shadërvane, përkujtimore varresh, shërbime dhe pajisje komplete për ceremoninë e varrimit.

Për përpunimin e të gjitha produkteve fitoni Garanci me Shkrim.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj