Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Manastir
 • Probistip
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Shën Nikollë
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Tetovë
 • Radovis
 • Prilep
 • Veles
 • Vinicë
 • Strugë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Varrime - shërbime
 • Varrime - pajisje
 • Pllaka përkujtimore - punim
 • Ndërmarrje komunale
 • Mermer dhe granit - prodhim dhe tregti
 • Varreza Dhe Kapella
 • Parqe Dhe Gjelbërim - Rregullim Dhe Mirëmbajtje
 • Telefona Të Rëndësishëm
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Varrime - shërbime

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking24 orë

RAJSKI DOM


 • Adresa: bul.Brigada Maqedono-Kosovare 269
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Agjencia e varrimit profesional.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457965573_73.png?t=true&w=300&h=300
24 orë

Miren son dva brata BT


 • Adresa: Sutinska p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Për një lamtumirë të fundit dinjitoze për të dashurit tuaj që do të varrosen siç duhet, Pusho në paqe Dy Vëllezërit BT Funeral Home, do të kujdesen plotësisht Për mbarëvajtjen e procesit të transportit në vendet e tyre të pushimit dhe kryerjen e të gjitha shërbimeve funerale. Lokacioni i ri - Radovish Gjumi i qetë Dy vëllezër ju lejon të: -Transport në të gjithë Evropën - pajisjet e përgjithshme funerale

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655799170_4.jpg?t=true&w=300&h=300
24 orë

Kompanija Cvetkovic


 • Adresa: Korxhevska 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7509 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Prodhimi, montimi dhe restaurimi i të gjitha llojeve të gurëve të varreve dhe pikave të referimit

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662102597_74.png?t=true&w=300&h=300
24 orë

Bozhja Zhellba Angelovski 94


 • Adresa: Boris Sarafov (4 Korriku) 30
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Agjencia Profesionale e Funeraleve "Dëshira e Perëndisë Angelovski 94"

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1480682308_57.png?t=true&w=300&h=300
24 orë

Bozji pat


 • Adresa: Hristijan Karposh 71
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7568 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Единствен погребален оператор во Штип со комплетна услуга и сопствен ресторан во градската капела.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1627385397_39.png?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëDërgesë

Gran-prom


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 54
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Një kompani e licencuar në të cilën ju merrni një GARANCIE TË SHKRUAR për mjeshtërinë e përgjithshme. Trajtimi i mermerit dhe granitit. Marrja e kuzhinave, shkallëve, shkallëve, tarracave me burime, varreve, pajisjeve të plotë funerale dhe shërbimeve.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1443527629_23.jpg?t=true&w=300&h=300
24 orë

Veçen Dom Korporacija


 • Adresa: Londonska 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Ndërmarrje të licencuara për funeralin, shërbimet dhe pajisjet funerale.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505809026_35.png?t=true&w=300&h=300
24 orë

BOBI-M


 • Adresa: Stojan Arsov 2
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7511 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Лиценциран погребен оператор

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630395439_3.png?t=true&w=300&h=300

Spokoj


 • Adresa: Brigadat Proletare 55
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км

Погребални услуги

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698931085_78.jpg?t=true&w=300&h=300

Den i noq


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 381
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miren son


 • Adresa: Prohor Pçinski 4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

2M-2B kom


 • Adresa: Vasko Karangelleski 3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arkoballeno


 • Adresa: Dimitar Vllahov 2-a
 • Vendi: Vinicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biser IBR Plus


 • Adresa: Jordan Stojanov 6
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7549 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bozhji mir


 • Adresa: Butellska 42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brla Kompani


 • Adresa: 27 Mart 8
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7505 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Butel AD


 • Adresa: Llazar Tërpovski 61-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Butel varrime sherbime AD


 • Adresa: Llazar Tërpovski 67-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Butel-naplaten punkt Centar


 • Adresa: Kiro Kërsteski Pllatnik 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Butell-24 Orë


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dve Solzi


 • Adresa: Korpusi i 15-të 82
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Er-Rahatu/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euromer


 • Adresa: rr.2, lagja Ilinden 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7509 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjorçe Petrov-Varreza/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gran-prom


 • Adresa: lagja Domaçki Doll 43
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7546 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Humka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti ndërkombëtar i varrimit


 • Adresa: f.Llazhan
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7527 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamnik-Varreza


 • Adresa: Brigadat e Moravës jugore p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasirec


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7571 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 118 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 81 | | | веќе видена

Гранд Скопје ќе ги претстави најновите трендови и перспективи за развој на пазарот на недвижности на втората Конференција за комерцијални недвижности, која ќе ...
сите 12 | | | веќе видена

Шпаркасе Банка го прошири менаџерскиот тим со двајца нови членови на Управниот одбор. Покрај Санел Кустурица како претседател на Управниот одбор и Нина ...
сите 25 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 55 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj