Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Kriva Pallankë
 • Koçanë
 • Veles
 • Kërçovë
 • Manastir
 • Tetovë
 • Radovis
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Varrime - pajisje
 • Varrime - shërbime
 • Pllaka përkujtimore - punim
 • Mermer dhe granit - prodhim dhe tregti
 • Varreza dhe kapella
 • Telefona Të Rëndësishëm
 • Меѓународен Транспорт На Починати Лица
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Varrime - pajisje

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking24 orë

RAJSKI DOM


 • Adresa: bul.Brigada Maqedono-Kosovare 269
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Agjencia e varrimit profesional.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457965573_73.png?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëDërgesë

Gran-prom


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 54
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Një kompani e licencuar në të cilën ju merrni një GARANCIE TË SHKRUAR për mjeshtërinë e përgjithshme. Trajtimi i mermerit dhe granitit. Marrja e kuzhinave, shkallëve, shkallëve, tarracave me burime, varreve, pajisjeve të plotë funerale dhe shërbimeve.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1443527629_23.jpg?t=true&w=300&h=300
24 orë

Bozhja Zhellba Angelovski 94


 • Adresa: Boris Sarafov (4 Korriku) 30
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Agjencia Profesionale e Funeraleve "Dëshira e Perëndisë Angelovski 94"

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1480682308_57.png?t=true&w=300&h=300
24 orë

Veçen Dom Korporacija


 • Adresa: Londonska 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Ndërmarrje të licencuara për funeralin, shërbimet dhe pajisjet funerale.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505809026_35.png?t=true&w=300&h=300

Spokoj


 • Adresa: Brigadat Proletare 55
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км

Погребални услуги

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698931085_78.jpg?t=true&w=300&h=300

Den i noq


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 381
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miren son


 • Adresa: Prohor Pçinski 4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

2M-2B kom


 • Adresa: Vasko Karangelleski 3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BOBI-M


 • Adresa: Stojan Arsov 2
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Лиценциран погребен оператор

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630395439_3.png?t=true&w=300&h=300

Bel Fast


 • Adresa: Filipi i Dyte, (Marshall Tito) f.Krivogashtan 57
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7535 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 17:00

Kategoritë:

varrime - pajisje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bell fast


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Mosa Pijade) 128
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км

Kategoritë:

varrime - pajisje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biser IBR Plus


 • Adresa: Jordan Stojanov 6
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7549 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boj mill


 • Adresa: Ratko Minev 97
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7547 км

Kategoritë:

varrime - pajisje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bozhji mir


 • Adresa: Butellska 42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bozji pat


 • Adresa: Hristijan Karposh 71
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7568 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Единствен погребален оператор во Штип со комплетна услуга и сопствен ресторан во градската капела.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1627385397_39.png?t=true&w=300&h=300

Butel AD


 • Adresa: Llazar Tërpovski 61-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Butel varrime sherbime AD


 • Adresa: Llazar Tërpovski 67-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Butell-24 Orë


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden Nova


 • Adresa: Rudniçka 39
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00

Kategoritë:

varrime - pajisje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gran-prom


 • Adresa: lagja Domaçki Doll 43
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7546 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granimor/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti ndërkombëtar i varrimit


 • Adresa: f.Llazhan
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7527 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasirec


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7571 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasper Kompani


 • Adresa: Vanco Angelov p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 3 минути Испораките на паметни телефони на Apple во Кина паднаа за 19% во првиот квартал од годината, што е најлоша изведба од 2020 година, ...
сите 11 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Нашите претставници на Европскиот квиз на парите, учениците Кирил Китевски и Кристијан Лазароски, кои го освоија третото место на ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj