Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kompjutera - montimi i pjesëve (asamblim)
 • Kompjutera - pajisje dhe harduare - tregti
 • Kompjutera - rrjete kompjuterike - dizajn dhe instalim
 • Kompjutera - pajisje dhe riparime
 • Kompjutera - softuer kompjuterik - tregti
 • Kompjutera - Printerë
 • Kompjutera - Sisteme Kompjuterike
 • Tonerë Dhe Kertrixh
 • Video Mbikqyrje Dhe Sisteme Për Qasje Të Kufizuar
 • Kompjutera - Softuer Kompjuterik - Zhvillim
 • Telefona Celularë Dhe Aksesorë - Shitore
 • Klimatizues Dhe Klimatizim
 • Inxhinieri Dhe Teknologji Informatike
 • Telefona - Shitore
 • Audio-Video Pajisje - Tregti Dhe Shitore
 • Aparate Për Amvisëri - Dyqane
 • Llamba Dhe Abazhure
 • Ngrohje - Aparate Dhe Pajisje
 • Ndriçim - Shitore
 • Fotografi - Pajisje Dhe Materiale Fotografike - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Kompjutera - montimi i pjesëve (asamblim) по градови

Dellçevë Gjevgjeli Koçanë Kërçovë Manastir Ohër Pehçevë Prilep Shkup Tetovë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kompjutera - montimi i pjesëve (asamblim)

DD kom


 • Adresa: Franjo Klluz 2-1/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Digikom


 • Adresa: Simeon Kavrakirov 16/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Digicom është e vetmja kompani që përmirëson kompjuterin tuaj "të vjetër dhe të dobët", me mundësinë e një zëvendësimi të plotë për një të ri duke përdorur parimin "vjetër për të ri".

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600867645_38.png?t=true&w=300&h=300

Fejs-Kompjutera


 • Adresa: Boris Kidriç 20
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gera Kom plus


 • Adresa: Shidska 13-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 11:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kortek MB


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 72-b lok.9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megasus


 • Adresa: Dame Gruev 85 lok.3
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Пауза: Пон-Пет 15-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milenium


 • Adresa: Arhiepiskop Mihaill (Vlladimir Nazor) 10
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 13:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nitro Kompjuteri


 • Adresa: Ivan Kozarov 24 lok.21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 110 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Од 36 државни институции, вработените во 26 добиваат додаток за прекувремена работа, а додатокот за прилагодување на пазарот на труд ...
сите 41 | | | веќе видена

Кризите во изминатите неколку години, како пандемијата, енергетската криза и геополитичките тензии претставуваа вистински тест за централните банки. Овие кризи ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj