Fksr Aldi

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëPaqesë me kartela kreditoreDërgesë


  • Telefon 2: 02 3131216
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1444397410_43.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania jonë ofron shërbimet më cilësore në sferën e larjes së tapeteve. Siguruam makineritë më bashkëkohore për larje të tapeteve, zgjodhëm shampot më cilësore dhe kurrë nuk kursenim, me qëllim t'ju ofrojmë shërbimin më cilësor, juve, klientëve tanë të rregullt dhe potencial. Prandaj prej sot, harrojeni shqetësimin për larjen e tapeteve tuaj, harroni metodat e deritanishme konvencionale të larjes së tapeteve. Ne ekzistojmë këtu për ju. Mund të bëni porosinë nëpërmjet e-mailit, Facebook-ut , telefonit ose personalisht të vini në vendndodhjen tonë dhe lirisht mund të shikoni se si kryhet procesi i larjes. Ju do të jeni ata që do të flasin për cilësinë e shërbimeve tona.

Kufizime:
Të gjitha tapetet që janë me gjerësi më të madhe se 2.5 metra, nuk mund të lahen tek ne dhe nëse tapeti juaj është më i gjerë se 2.5 metra, drejtohuni diku tjetër.
Vlera minimale e porosisë është 600 denarë, nëse keni sipërfaqe të vogël, e cila realisht kushton më pak se 600 denarë, e njëjta do të rrumbullakësohet në 600 denarë.
Nëse ju vendosni t'i sillni tapetet tek ne, atëherë do t'ju paguajmë për aq sa e keni sipërfaqen.

Çmime:
60 den. m2 për tapete sintetike
70 den m2 për tapete me fije/ lesh kinez
80 den m2 për tapete leshi persik ose lëkure dhe mëndafsh ose kombinim
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj