Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gjevgjeli
 • Stip
 • Prilep
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Depo doganore
 • Shpedicione
 • Transport ndërkombëtar
 • Logjistikë
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Transporti Detar
 • Aeroplan - Transporti Kargo
 • Dërgesë E Pakove
 • Magazina
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Transport
 • Transporti Kontejnerik
 • Transport Me Traget
 • Automjete Speciale - Servise
 • Bazhdarim
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Shpërngulje Dhe Zhvendosje (Transporti Dhe Mbajtja E Sendeve Të Rënda)
 • Agjenci Për Sigurim Të Personave Dhe Pasurisë
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Riparime
 • Frigoriferë - Transport I Mallrave
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Depo doganore

Intereuropa


 • Adresa: bul.Kiro Gligorov (Vojvodina) 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00 • Sh nga 08:30 deri më 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JCS Shped Shkup


 • Adresa: rr.852, kompleks Gazela nr.62
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JCS Sintek


 • Adresa: rr.1551, Zona industriale Vizbeg 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jass Sped


 • Adresa: bul.ASNOM 18 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karaorman


 • Adresa: Pero Nakov 144
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kine+Nagel


 • Adresa: bul.8 Nentori 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makoshped/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makoshped


 • Adresa: Gvadallahara 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

depo doganore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maktrend


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 280-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7506 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Kompania “Maktrend-transport dhe logjistikë” është formuar në vitin 1991 dhe paraqet një nga kompanitë e para për transport në Maqedoni.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1547728166_92.png?t=true&w=300&h=300

Mediteran NP


 • Adresa: Pero Nakov, MZT energjetika 116
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Popi Ilija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Quehenberger Logistics


 • Adresa: Bregallniçka 61
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7564 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Quehenberger Logistics Makedonija


 • Adresa: Bregallniçka 61
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7564 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30 • Sh nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Quehenberger logistics Makedonija


 • Adresa: rr.9, f.Petrovec nr.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7516 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tera Fresh


 • Adresa: rr.103, f.Kjojlija 18
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

depo doganore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Terminall Komunallec


 • Adresa: Trajko Nikolloski p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км

Kategoritë:

depo doganore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 120 | | | веќе видена

На 10-ти Јуни, Стартап Kлуб Скопјенаправи вистинска #СтартапРеволуција со финалниот настан „Ден на инвеститори“. На овој настан, инвеститори имаа можност да се ...
сите 22 | | | веќе видена

Првата држава од Европската Унија(ЕУ) која ископува ураниум е Финска. Информацијата ја објави рударската компанија, пренесува Политика. Оваа финска компанија ...
сите 17 | | | веќе видена

Во организација на Сојузот на стопански комори на Македонија денеска во Скопје ќе се држи тркалезна маса на тема „Научени лекции од проектот Greenovet, ...
сите 3 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 17 | | | веќе видена

Вредноста на исплатените штети за приватно здравствено осигурување за првите пет месеци годинава пораснале за 28,5 % во однос на истиот период лани. Исплатите ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj