Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Kavadar
 • Strugë
 • Ohër
 • Tetovë
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Koçanë
 • Dibër
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kamionë dhe mjete të tjera transporti - transport
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Transport ndërkombëtar
 • Shpedicione
 • Transporti detar
 • Aeroplan - Transporti Kargo
 • Logjistikë
 • Transporti Kontejnerik
 • Dërgesë E Pakove
 • Depo Doganore
 • Transport I Rërës, Dheut Dhe Betonit
 • Ndërtimtari - Mekanizma
 • Ndërtimtari - Makineri
 • Posta E Shpejtë
 • Eskavatorë (Bager)
 • Pompa Benzine
 • Transport Me Traget
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Kamionë dhe mjete të tjera transporti - transport

Fati trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Valk logistic


 • Adresa: Zona Industriale f.Zhelinë 1226
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7476 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ana Tim Trejd


 • Adresa: Dimçe Lahçanski 72
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angromarketing-Transport/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avtoprom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bale Trans


 • Adresa: f. Bareshani p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7561 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ball-komerc


 • Adresa: rr.14, f.Bardhovcë 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bau Trans


 • Adresa: Deveani 66-V
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bezbednost


 • Adresa: Vojvodinska p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7548 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bibi-transport


 • Adresa: f.Rramanli
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7511 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biznis deliveri 10/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bllu Bell


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 50/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boda trans


 • Adresa: rr.1, lagja Ilinden 100-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7508 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bruno Trans Bujar


 • Adresa: Liman Kaba 23
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 00:00 deri më 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cetrans


 • Adresa: bul.ASNOM (AVNOJ) 106 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DHL Expres Maqedonisë-Kërçovë


 • Adresa: Rudniçka 16
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DHL Freight Makedonija


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 85
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dadi-Kompani


 • Adresa: Jakimovski pat p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7579 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 88 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj