Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Depo doganore
 • Shpedicione
 • Transport ndërkombëtar
 • Logjistikë
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Transporti Detar
 • Aeroplan - Transporti Kargo
 • Magazina
 • Transporti Kontejnerik
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Transport
 • Dërgesë E Pakove
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Shpërngulje Dhe Zhvendosje (Transporti Dhe Mbajtja E Sendeve Të Rënda)
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Frigoriferë - Transport I Mallrave
 • Transport Me Traget
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Depo doganore në Shkup

Agronova


 • Adresa: VMRO (Marksi dhe Engelsi) 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agronova


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 10/16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

depo doganore, magazina

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bard logistikKategoritë:

depo doganore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bomi-10 Logistic


 • Adresa: rr.852, kompleks Gazela nr.62
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delta komerc


 • Adresa: rr.34, lagja Ilinden 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7509 км

Kategoritë:

depo doganore, magazina

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deni internacional


 • Adresa: rr.34, lagja Ilinden 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7507 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

Organizata Denny International është një kompani e specializuar për organizimin e transportit ndërkombëtar të mallrave në trafikun rrugor.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1413974614_02.jpg?t=true&w=300&h=300

Intereuropa


 • Adresa: bul.Kiro Gligorov (Vojvodina) 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00 • Sh nga 08:30 deri më 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JCS Shped Shkup


 • Adresa: rr.852, kompleks Gazela nr.62
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JCS Sintek


 • Adresa: rr.1551, Zona industriale Vizbeg 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jass Sped


 • Adresa: bul.ASNOM 18 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karaorman


 • Adresa: Pero Nakov 144
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kine+Nagel


 • Adresa: bul.8 Nentori 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makoshped/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makoshped


 • Adresa: Gvadallahara 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

depo doganore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maktrend


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 280-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7506 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Kompania “Maktrend-transport dhe logjistikë” është formuar në vitin 1991 dhe paraqet një nga kompanitë e para për transport në Maqedoni.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1547728166_92.png?t=true&w=300&h=300

Mediteran NP


 • Adresa: Pero Nakov, MZT energjetika 116
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во период од 2018 – 2022 година, државата остварила добивка од 103.248 илјади денари или 1,7 милиони евра што претставува 1 отсто од остварените приходи што ...
сите 13 | | | веќе видена

Квалитетното управување со податоците е предуслов за ефикасно извршување на задачите во современите централни банки. Оттаму, за понатамошно унапредување на ...
сите 51 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Тесла се соочува со посериозен проблем: постојано растечка залиха на непродадени возила, особено евидентна во Остин, Тексас. Ова ...
сите 25 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 81 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj