Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gjevgjeli
 • Stip
 • Prilep
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Depo doganore
 • Shpedicione
 • Transport ndërkombëtar
 • Logjistikë
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Transporti Detar
 • Aeroplan - Transporti Kargo
 • Dërgesë E Pakove
 • Magazina
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Transport
 • Transporti Kontejnerik
 • Transport Me Traget
 • Automjete Speciale - Servise
 • Bazhdarim
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Shpërngulje Dhe Zhvendosje (Transporti Dhe Mbajtja E Sendeve Të Rënda)
 • Agjenci Për Sigurim Të Personave Dhe Pasurisë
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Riparime
 • Frigoriferë - Transport I Mallrave
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Depo doganore

Deni internacional


 • Adresa: Zona industriale p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agronova


 • Adresa: VMRO (Marksi dhe Engelsi) 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agronova


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 10/16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

depo doganore, magazina

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alsashped Internacional


 • Adresa: Klliment Ohridski 105
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7619 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asprom


 • Adresa: Akademik Penço Davçev (Rruga e Shkupit) 126
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bard logistikKategoritë:

depo doganore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bomi-10 Logistic


 • Adresa: rr.852, kompleks Gazela nr.62
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bomi-10 Logistic


 • Adresa: Industriale 17
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7508 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dani internacional


 • Adresa: Trajko Nikolloski 84
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delta komerc


 • Adresa: rr.34, lagja Ilinden 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7509 км

Kategoritë:

depo doganore, magazina

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deni Internacional/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deni internacional


 • Adresa: rr.34, lagja Ilinden 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7507 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

Organizata Denny International është një kompani e specializuar për organizimin e transportit ndërkombëtar të mallrave në trafikun rrugor.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1413974614_02.jpg?t=true&w=300&h=300

Deni internacional/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fershped-Manastir


 • Adresa: Terminali doganor p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7558 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Have shped


 • Adresa: Zona industriale, lagj. Plitisht p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

In Trejd


 • Adresa: bul.Gjevgjeli K-2-29
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

In trejd/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Каматата за новите кредити се “спушти” по 5%. Вкупните кредити на месечно ниво поевтинуваат, но на годишно ниво каматите растат. Иако банкарите најавија ...
сите 26 | | | веќе видена

АД ЕСМ е компанија со најголема добивка остварена во 2023 кај компаниите чија приоритетна дејност е производство на електрична енергија, додека ЕВН Хоме има ...
сите 13 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Проектите и активностите на Берзата беа претставени на информативниот настан „Македонска берза на хартии од вредност: Состојби, ...
сите 21 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj