Deni internacional

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

  • Adresa: rr.34, lagja Ilinden 22
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7507 км
  • Lokacioni: нас.Илинден,спроти Белви, до Автомакедонија

  • Telefon 2: 02 2581750
  • Faksi: 02 2581710
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1413974614_02.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Organizata Deni Internacional është themeluar në vitin 1991 si ndërmarrje e specializuar për organizimin e transportit ndërkombëtar të mallrave dhe transportit rrugor.

Me kalimin e kohës u rritëm në një kompani tërësisht ekipore dhe profesionale për transport ndërkombëtar. Parku i automjeteve në pronësi të kompanisë dhe numri i të punësuarve rritet në vazhdimësi.
Sot në kompani janë punësuar 250 persona, që janë të trajnuar profesionalisht për përmbushjen e detyrave të tyre dhe koordinim të mirë, me qëllim nevojat e klientëve tanë të jenë tërësisht të përmbushura.

Parku i automjeteve në pronësi të Deni Internacional përbëhet prej 90 automjete transporti të destinuara për transport ndërkombëtar dhe distribuim lokal, të gjithë të pajisur për transport të llojeve të ndryshme të mallrave(të paletizuara/ jo të paletizuara, materie të rrezikshme-ADR, etj)

Specialiteti ynë është transporti mbledhës nga dhe drejt të gjitha destinacioneve në Evropë dhe transport i veçantë. Disponojmë sigurim komplet CMR dhe komunikim 24 orësh me shtëpitë e transportit më të mëdha botërore.

Sot në kuadër të organizatës funksionon dhe:

∙ Magazinë doganore
∙ Terminal importues doganor
∙ Shpedicion
∙ Repart për pajisje komplete të hapësirave për magazinim me rafte, pirun dhe makina për pastrim.

Magazina me sipërfaqe prej 6 500m2 hapësirë të hapur dhe 4625 m2 të mbyllur. Ofrojmë mundësi për magazinim, paketim dhe etiketim të mallrave të ndryshme dhe dërgesën e tyre në çdo destinacion në rajon dhe më gjerë.

U japim udhëzime dhe këshilla klientëve tanë për të drejtat dhe detyrimet në lidhje me çështjet doganore. Maksimalisht angazhohemi për përmbushje të shpejtë të formaliteteve doganore, me qëllim që klientët tanë sa më shpejt të kenë në disponim mallin e tyre.

Stafi ynë profesional është në disponim të klientëve 24/7.

Misioni dhe fokusi ynë kryesor është përmbushja e kërkesave dhe pritjeve të klientëve dhe partnerëve tanë të biznesit nëpërmjet sigurimit të cilësisë së shërbimeve, që është në përputhje me standardin për cilësi ISO 9001:2000, të cilën Deni Internacional e ka fituar.

Qëllimet strategjike të organizatës tonë janë përqendruar në rritjet e fitimit, rritje e vazhdueshme dhe zhvillimin e organizatës dhe zgjerimin e aktivitetit dhe në shtete të tjera.
E gjithë kjo na bën partner të qëndrueshëm dhe të besueshëm , të orientuar ndaj bashkëpunimit afatgjatë.

Kënaqësia e klientëve tanë është inkurajimi dhe kënaqësia jonë më e madhe.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Виљушкар

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Палетар Climax

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Палетар LINDE

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Виљушкар

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Виљушкар

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Виљушкар

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Виљушкар

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Палетар Climax

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Warehouse equipment

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Terminal

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Forwarding

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Transport


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj