Д-р Мери

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.8-ми Септември (Октомвриска револуција) 2/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Локација: во комплекс Македонија, спроти Алумина

  • Телефон 2: 070 910332
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1393832103_98.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Примариус д-р Мерзука Александрова.
Специјалистичка ординација за уво, нос и грло која врши дијагностика и третман на болести на уво, нос и грло.

Услуги:
• Тестирање на слух (компјутеризирана аудиометрија)
• Ехо дијагностика на синузити, инхалација-солукс
• Tретман на ларингити
• Tуширање на трет крајник
• Мерење на слух (аудиометрија) и тимпанометрија
• Ласерски третман на зуење на уши
• Миење на уши
• Третман на вртоглавица
• Ехо на синуси
• Аспирација на секрет од нос и грло
• Ендоскопска дијагностика (фиберназоскопија) на трет крајник кај деца, полипи на гласни жици и тумори на гласни жици кај возрасни

Работиме со закажување.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи