Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Counceling centres
 • Psychologists & counseling centers
 • Counceling centers for children & adolescents (youth)
 • Psychotherapy
 • S.o.s telephone hotlines
 • Ngo'S (Charitable & Nonprofit Non-Governmental Organizations)
 • Marriage Counceling
 • Neuro-Psychiatry
Повеќе филтриПомалку филтри

Counceling centres по градови

Bitola Gostivar Kumanovo Skopje Veles Vinica

Радиус (100км)

Counceling centres

AS Anima - psycho wellness and counseling


 • Address : Трајко Јовановски 52
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7476 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigdala


 • Address : Aminta III (Leninova) 73-1/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koncepcija


 • Address : bul.Partizanski Odredi 70-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7496 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medical Karadzi tours


 • Address : Bane Andreev Ronkata 2
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nutrimediko


 • Address : Bagdadska 15 lok.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prv semeen centar


 • Address : Kosturski Heroi (29-ti Noemvri) 50
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Saso Trajkovski


 • Address : Berovski pat, s.Blatec b.b.
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7587 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinergija


 • Address : Orce Nikolov 190-3/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unicef-free line for parents (besplatna linija za roditeli)


 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sun from 15:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Youth center "I want to know"-Kumanovo


 • Address : Branko Bogdanski Gucman b.b.
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Youth center "I want to know"-Shuto Orizari


 • Address : Indira Gandi (Shuto Orizari) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Youth center "I want to know"-Vodno


 • Address : Elisie Popovski Marko 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zorica Sеrafimovska Arsovska


 • Address : Vasko Karangeleski 27/10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 53 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel