Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Stip
 • Manastir
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përfaqësi të firmave të huaja
 • Barëra - tregti
 • Kozmetikë
 • Farmaci
 • Veledrogeri
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Kompani Multinacionale
 • Farmaci - Produkte Farmaceutike - Tregti
 • Produkte Konditore
 • Barëra - Prodhim
 • Distributorë
 • Higjienë - Preparate
 • Mjekësi - Aparate Dhe Pajisje
 • Kafe - Tregëti
 • Ngjitëse - Prodhim Dhe Tregti
 • Çokollatë - Prodhim Dhe Tregti
 • Ushqim I Shëndetshëm - Tregti Me Shumicë
 • Aparate Për Amvisëri - Dyqane
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
 • Ndërtimtari - Materiale
Повеќе филтриПомалку филтри

Përfaqësi të firmave të huaja по градови

Gjevgjeli Kumanovë Manastir Ohër Prilep Shkup Stip Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përfaqësi të firmave të huaja

Kodaco


 • Adresa: JNA 96
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ABB Përfaqësia


 • Adresa: Dame Gruev 14-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AVE Viktor


 • Adresa: Kosturski Heroi (29 Nëntori) 2-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrohemija


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrohemija-magazina


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 103
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks-internacional


 • Adresa: Nikolla Parapunov, QT Karposh 4 3-a-38/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км

Servis dhe shitje e kompresorëve dhe pajisjeve pneumatike

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0c3413aea282c17664cd96f4f4727a7e.jpg?t=true&w=300&h=300

Alternative/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amikus Pharma


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 62 lam.c mezanin 3 hyrja 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aura Group


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avon Cosmetics/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bayer Ljubljana-Përfaqësia Shkup


 • Adresa: Anton Popov (Ognjan Prica) 1 lok.4, mezanin, lam.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belupo


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 68
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Best Cert Solushn


 • Adresa: Mirçe Acev 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bifarm


 • Adresa: Ankarska 33-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bosnalijek


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 101
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Одговорајќи на новинарски прашања пред научната расправа во Македонската академија на науките и уметностите (МАНУ) за макроекономијата по рецесијата од 2007 – ...
сите 11 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 46 | | | веќе видена

Според резултатите презентирани денеска на Годишното акционерско собрание, зад НЛБ Банка Скопје е уште една успешна година која ја одбележаа силната кредитна ...
сите 34 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 59 | | | веќе видена

Македонија бележи благо опаѓање во рангирањето за буџетска транспарентност, според Анкетата за отворени буџети на Меѓународното буџетско партнерство за 2023 ...
сите 33 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj