Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hekur - prodhim dhe tregti
 • Ndërtimtari - materiale
 • Hekur i farkuar
 • Hekurishte
 • Llamarinë dhe produkte prej llamarine
 • Metalurgjia
 • Bravëpunues - Firma
 • Konstruksione Çeliku Dhe Ndërtim
 • Çelik Dhe Produkte Çeliku - Prodhim Dhe Tregti
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Vida Dhe Bulona - Tregti
 • Hekur I Vjetër
 • Rrethoja Dhe Parmakë - Përpunim Dhe Tregti
 • Eksportues
 • Ujësjellës - Pajisje Dhe Materiale
 • Zdrukthëtari
 • Gypa - Prodhim (Gypa Çeliku Dhe Seksione Të Shprazëta)
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
 • Rrjeta -Gardhi
 • Bravari Alumini
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hekur - prodhim dhe tregti

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Stil ZelezoProdhimi dhe tregtimi i hekurit

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1682411411_92.png?t=true&w=300&h=300

Taki-M Metal


 • Adresa: rr.101 f.Dobroste 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7470 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Curum Conti Steel


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DS Iskra Stil Construction


 • Adresa: Zhelezniçka p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7508 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

De & Il


 • Adresa: lagja Mllaki p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delta duo-ts/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzino trade/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Aktiva


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 114
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Still P


 • Adresa: Mlladinska 22
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Still P - Punëtoria


 • Adresa: f.Monospitovë 214
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7626 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro Petrol/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inzhenering komerc


 • Adresa: Brigada e 4-të Maqedonase 2
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7570 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iron kompani


 • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisл p.n.
 • Vendi: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ironet


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jole


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kranfild faundry


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 14 kati.3 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lezor


 • Adresa: Orde Çopella p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lim-ko mt 20-20


 • Adresa: Gjorçe Petrov 7/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marpet


 • Adresa: Goce Dellçev p.n., fahu p.14
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија лани потрошила фрапантни 4,02 милиони долари за увоз на кромид, лук и праз, што претставува зголемување од 90 отсто во однос на 2022 година, ...
сите 39 | | | веќе видена

Без разлика дали сакаат само да уживаат или сакаат да профитираат од издавање, се повеќе граѓани на Србија купуваат недвижен имот во соседните земји кои ...
сите 12 | | | веќе видена

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 19 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 71 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj