Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Tetovë
 • Shkup
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Strugë
 • Kërçovë
 • Prilep
 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bekaton - produkte
 • Ndërtimtari - materiale
 • Beton - prodhim dhe tregti
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Beton - prodhime nga betoni
 • Ndërtimtari E Ulët
 • Pllaka
 • Mozaik, Teraco Dhe Montim Të Granolitit
 • Parqe Dhe Gjelbërim - Rregullim Dhe Mirëmbajtje
 • Gurore
 • Rërë Dhe Çakalli
 • Depo
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bekaton - produkte

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Cigllana Gradec


 • Adresa: rr.1550, Zona industriale Vizbeg 37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:30

Ciglana Tulana është një nga kompanitë më të njohura për prodhimin e elementëve të betonit në Republikën e Maqedonisë. Maqedoni. Ne kemi më shumë se 30 vjet traditë në prodhimin e Behaton, e cila është një garanci për cilësinë e produkteve tona.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572614270_34.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 7 ditë në javë

Ilirija Komerc


 • Adresa: f.Hotël, Likovë
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 18:00

Ilija Komerc është një kompani me 20 vjet përvojë që ofron prodhim dhe tregti të elementeve prej betoni dhe betoni.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394095925_05.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëDërgesë

City Beton


 • Adresa: f.Konjare e epërme (Magjistralja Kumanovë-Tabanovc)
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7508 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Na lejoni t'ju prezantojmë linjën e re të produkteve të betonit, e cila është UNIKE në Maqedoni. Ne ofrojmë një program të plotë të aksesorëve të betonit që është në gjendje të plotësojë në masën më të madhe nevojat tuaja për shtrimin dhe dekorimin e pjesëve tuaja të jashtme. Sa i përket teknologjisë, ajo është e automatizuar dhe e përshtatur për të arritur cilësinë dhe vetitë e produkteve që janë në përputhje me standardet e reja evropiane në këtë fushë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/54e6b0a0f8d9a8273921f360ab9e15d9.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëDërgesë

Ciglar ing


 • Adresa: f.Gradec
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Циглар Инг Дооел с. Градец Врапчиште е фабрика за бекатон плочки од разни димензии и бои.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562243183_11.png?t=true&w=300&h=300

Ardi kop


 • Adresa: f.Lesok
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beton Park


 • Adresa: f.Sllatinл
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

bekaton - produkte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cigllara Gradec


 • Adresa: f.Kamjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cuti company


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dabo kompani


 • Adresa: rr.131 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DekorKategoritë:

bekaton - produkte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Driton KomercKategoritë:

bekaton - produkte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekstra Park


 • Adresa: Reçicë e Vogël
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fe Group


 • Adresa: Vidoe Smilevski Bato 1
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fe Kom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IGM Vratnica


 • Adresa: f.Vratnicë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ismaili beton/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ju-Kom Hr/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Limi BauKategoritë:

bekaton - produkte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NardiKategoritë:

bekaton - produkte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SHL-Kompani


 • Adresa: f.Sellce
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sena 97Kategoritë:

bekaton - produkte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhegi-komercKategoritë:

bekaton - produkte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Afrimi-komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 110 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Од 36 државни институции, вработените во 26 добиваат додаток за прекувремена работа, а додатокот за прилагодување на пазарот на труд ...
сите 41 | | | веќе видена

Кризите во изминатите неколку години, како пандемијата, енергетската криза и геополитичките тензии претставуваа вистински тест за централните банки. Овие кризи ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj