Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Health associations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Commissions (institutional & government)
Повеќе филтриПомалку филтри

Health associations по градови

Bitola Skopje Stip

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Health associations

8 - Association for Health Education and Environment (8-ka Zdruzenie za zdravstvo i ekologija)


 • Address : Milan Markovikj 2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Pathologists of Macedonia


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of orthodontists (Zdruzenie na specijalisti po ortodoncija)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astarta


 • Address : Zagrebska 28 lam.3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 17:00 to 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fharmacy Chamber of Macedonia (Farmacevtska komora na Makedonija)


 • Address : 50-ta Divizija 34
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Macedonian Doctors Union - Skopje (Makedonsko lekarsko drustvo-Skopje)


 • Address : Dame Gruev, Gradski Dzid 3 blok 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonsko stomatolosko drustvo


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medis


 • Address : Naum Naumovski Borche 50-2/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Public institution of the health needs of clinics


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Speech Therapist on R.Macedonia (Drustvo na logopedi na R.Makedonija)


 • Address : Elpida Karamandi 28
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doctors association (Zdruzenie na lekarite)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marko Polo


 • Address : Borka Levata b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelalek


 • Address : Bursa 2
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7556 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00 • Sat from 07:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во декември 2023 година, основачот на Binance, Чангпенг Жао, побара од судијата во неговиот случај за перење пари во Окружниот суд на САД во Сиетл да му ...
сите 9 | | | веќе видена

Откако пред нешто повеќе од еден месец, преку берзанска блок трансакција беа продадени акции за над два милиони евра на хотелиерската компанија ...
сите 18 | | | веќе видена

Иако за јавноста во голема мера месечните примања на вработените во државните институции се енигма, и тешко може да се најдат податоци колку се движа платите ...
сите 4 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 31 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel