Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
 • Shkup
 • Tetovë
 • Veles
 • Prilep
 • Ohër
 • Krushevë
 • Stip
 • Kërçovë
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Manastire
 • Kisha ortodokse
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Manastire

Shën TroicaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.PreobrazenieKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.PetkaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën JovanKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën SpasKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozdestvo na Presveta BogorodicaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozhdestvo na Presveta BogorodicaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Apostol PetarKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën NikollaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Teodor StratilatKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Dimitrija


 • Adresa: Dimko Najdov p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Mr , D nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TreskavecKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Arhangel MihailKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Arhangel MihailKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Joakim Osogovski


 • Adresa: f.Barovishtë
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7548 км

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën AtanasijKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Kirill dhe MetodijKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveto PreobrazhenieKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën IllijaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Gavril Lesnovski


 • Adresa: f.Llesnovo
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7552 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00 • D nga 06:30 deri më 18:00

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Народната банка изработи и воведе нова веб-услуга за автоматизирано преземање на податоците од Курсната листа, којашто веќе може да се користи напоредно со ...
сите 47 | | | веќе видена

Сите клиенти кои ќе аплицираат за кредитна картичка од Халкбанк имаат можност да добијат 1.000 или 2.000 денари во вид на бонус поени на својата кредитна ...
сите 17 | | | веќе видена

Заменик претседателот на Владата на Република Северна Македонија задолжен за економски прашања, координација со економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj