Нашиот тим

Vladimir Vecovski

General Manager

Violeta Dimovska

Marketing Konsultant

Мaja Mitkovska-Krbaleski

Marketing Consultant

Goran Dimitrovski

Udhëheqës i shitjes online

Gabriela Kolevska Stojanovic

Departamenti i Financave

Marika-Eva Dimovska-Greca

Departamenti i Financave

Sashko Dimovski

Marketing Consultant

Olga Urdarevska

Shërbimet e marketingut të bazuara në administratorë dhe direkt

Ivana Saragjinova

Web Admin

Ива Матиќ

Веб дизајнер

Мартина Димкоска

Веб дизајнер

Љупчо Зорески

Social Media & Веб администратор

Славен Арсовски

Маркетинг консултант

Марина Вељановска

Маркетинг консултант


Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj