Per Librin e Arte

LIBRI I ARTË - Brend nacional dhe lider në Maqedoni

R3 INFOMEDIA boton 2 edicione të shtypura - Brende: Златна Kнига dhe Libri i Artë

Poashtu Ju mundëson kërkim online përmes www.zk.mk.

Zlatna Kniga

Zlatna Kniga është medium informativ vjetor masovik dhe inovativ për Maqedoni. Zlatna Kniga është servisi më gjithëpërfshirës i "Yellow Pages" Maqedonase në vend dhe regjion, me Biznes Direktoriumet Maqedonase dhe Listing më të pasur.

Për shfrytëzuesit , nga njëra anë, mundëson shpejt dhe thjeshtë të arrijnë deri tek informacionet e vlefshme për nevojat e jetës së përditshme.

Nga ana tjetër, reklama në këtë informator të shtypur vjetorë është burim i sigurtë për shitje të re dhe rritje të fitimit të firmave, të mdha dhe të vogla.

Zlatna Kniga bën kategorizim detal të të gjitha biznes listingjeve, shërbimeve domethënëse, prodhimet, institucionet, individët, firmat e vogla dhe të mëdha.

R3 INFOMEDIA krijon 2 libra të shtypura - brende: Zlatna Kniga dhe Libri i Artë.

  • 2.004 tituj të veprimtarive në  „Indeksin e titujve“ origjinal
  • Mbi 60.000 informacione të detalizuara dhe verifikuara
  • Të pranishëm në firma dhe familje
  • Kupona për zbritje të cilat mund të përdoren gjatë tër vitit
  • Distribuim falas për të gjitha
 

Libri i Artë

“Libri i Artë” është meduim "Yellow Pages" Maqedonase i parë informativ dhe inovativ vjetor  në gjuhën shqipe në R. e Maqedonisë i cili është i dedikuar për popullatën shqiptare në R.e Maqedonisë. R3 Infomedia promovonë këtë prdoukt edhe në Kosovë dhe Shqipëri që t’a afrojë Libri-n e Artë deri te tregjet e atjeshme, gjë që jep mundësi të shkëlqyeshme për krijimin e biznes relacioneve me këto tregje. Me ate Libri i Artë do të bëhet informator regjional në gjuhën shqipe dhe me target grupë të madhe të shfrytëzusve dhe bizneseve.

“Libri i Artë” për momentin është i vetmi medium informativ me përmbajtje komerciale me vëllim të tillë, i cili përmbush nevojat e reklamimit të bizneseve të vogla, të mesme dhe të mdha jo vetëm të popullatës Shqipëtare, por edhe më shumë edhe në mes popullatës Maqedonase.

 

www.zk.mk

Ju ndihmojmë thjesht të gjeni informatat e vërteta.

Çdoherë mundohemi të jemi këtu për Ju me ndarjen e përvojës dhe diturisë me Ju, që të ndihmojmë në suksesin e biznesit Tuaj.

Besojmë se çdoherë ka hapësir për përmirësim. Me suksesin vjen edhe kritika e ashpërt, ndërsa idetë dhe këshillat Tuajapër përmirësim janë të mirëseardhura.

 

Aplikacione celulare në Zlatna Kniga - Kërko në lëvizje!

Aplikacioni mundëson kërkim sipas geo-lokacionit të firmave dhe personave të tjerë juridik nëpër të dhënat e "Zlatna Kniga".

Përparsitë kyqe të aplikacionit janë:

  • Kërkim sipas geo-lokacionit (rezultate më të afërta të para)
  • Opcione për çdo rezultat: Thirrje, ruajtje në adresarë, direkcione në hartë (mapë), paraqitje në hartë (mapë)
  • Historia e kërkimit
  • Opcion për kërkim sipas geo lokacionit apo kërkim sipas qytetit

Zlatna Kniga është e dobishme, praktike dhe e qasëshme lehtë në Android Market и на App Store.

 
 

Време зa читање: 2 минути Комерцијална банка е прогласена за Најпосакуван работодавач во 2023 година во категоријата Банкарство и финансии од страна на ...
сите 34 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 55 | | | веќе видена

Македонија оваа година според ММФ треба да ја заврши со раст на економија од 2,7 проценти, додека следната година со 3,7 отсто, а во 2026 - 3,5 проценти. ...
сите 66 | | | веќе видена

Транспарентните компании редовно ја известуваат јавноста за секоја промена што се случува во нивната структура. Особено вреди признание кога транспарентно се ...
сите 18 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj