Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Manastire
  • Kisha ortodokse
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Manastire në Shkup

Shën ArangjellKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Dimitrija (Markov Manastir)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën GjorgjijaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Jovan Krstitell, Kapishtec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Naum Ohridski Cudotvorec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën NikollaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Trifun


  • Adresa: f.Sonjë e poshtme
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7499 км

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Nikola ShishevskiKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uspenie na Presveta BogorodicaKategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути Аплицирање и добивање извештај од Кредитниот регистар дигитално е услуга којашто е достапна за граѓаните 24 часа, седум дена во ...
сите 16 | | | веќе видена

Денеска на сметките на околу 14.300 тутунопроизводители се исплатени субвенциите за реколтата од 2023 година во вредност од близу една и пол милијарда денари. ...
сите 34 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj