Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Manastire në Ohër

Shën Spas


 • Adresa: f.Llakoreç i epërm
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv. Nedela


 • Adresa: f.Orovnik
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveti Stefan


 • Adresa: bul.Turistiçka, Shen Stefani
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7516 км

Kategoritë:

hotele, manastire

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 3 минути Испораките на паметни телефони на Apple во Кина паднаа за 19% во првиот квартал од годината, што е најлоша изведба од 2020 година, ...
сите 11 | | | веќе видена

Неизвесно е што ќе се случува со војната во Украина и на Блискиот Исток која директно се рефлектира врз цената на нафтата. Не се знае ниту каква ќе биде ...
сите 18 | | | веќе видена

Акционерското друштво „Европа“ има закажано Собрание на акционери за 15 мај годинава, и за него се предложени бројни предлог одлуки, меѓу кои и онаа за ...
сите 18 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj