Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Strumica
 • Negotino
 • Ohrid
 • Kavadarci
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Farming parcels
 • Horticulture - equipment, supplies & services
 • Flowers - manufacturers
 • Horticultural plants - retail & wholesalers
 • Parks & green area arrangement & maintenance
 • Garden Services
 • Botanical Gardens
 • Seed Materials (Seed Shops)
 • Water Gardens & Fountains - Manufacturers & Retail
 • Fertilizers
 • Florists & Flower Arrangements
 • Irrigation - Equipment & Installation
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Farming parcels

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Horti gardens


 • Address : Crveni bregovi b.b.
 • Place: Negotino

Nursery for growing flowers and arranging green areas

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1712217266_46.png?t=true&w=300&h=300

Aja Decor


 • Address : s.Tenovo
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

European plants


 • Address : s.Preljubishte
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7474 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

European plants


 • Address : Metodija Andonov Chento 20
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozen Center


 • Address : s.Strimnica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Global


 • Address : Justinijan I (Drachevska) 43-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro cvet


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anthura MK


 • Address : Orizova 15
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7570 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cleanness and Greenery (Cistota i Zelenilo)Categories:

farming parcels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Conev/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cvetan Dimov - Fruit Nursery (Cvetan Dimov ovosten rasadnik)


 • Address : Gjorgje Andreevikj Kun 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7504 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

farming parcels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enetic Agro


 • Address : Ilo Kostov 31
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7575 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Floraskop-Rasadnik ButelCategories:

farming parcels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden Centar Stoshic


 • Address : 8-mi Septemvri (Vladimir Nazor) 64/V
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden Milevi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden corner


 • Address : s.Slavej
 • Place: Prilep

Categories:

farming parcels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Georgi Dimitrov/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grande Flora


 • Address : ul.1, s.Petrovec 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7515 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 63 | | | веќе видена

Зоран Кондратенко и Оливер Костовски, сопствениците на компанијата Енерго Систем, влегуваат во бизнисот со изградба на фабрики во слободните индустриски зони ...
сите 14 | | | веќе видена

Откако минатата недела беа именувани нови членови на Надзорниот одбор и на Одборот за ревизија на Стопанска банка Скопје, денеска се одредени и нивните годишни ...
сите 28 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 99 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel