Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Parks & green area arrangement & maintenance
 • Horticulture - equipment, supplies & services
 • Horticultural plants - retail & wholesalers
 • Farming parcels
 • Garden services
 • Florists & Flower Arrangements
 • Public Utilities
 • Water Gardens & Fountains - Manufacturers & Retail
 • Housecleaning, Office Building & Industrial Cleaning Services
 • Garbage Removal Utilities
 • Granite Tiles
 • Funeral Services
 • Botanical Gardens
 • Irrigation - Equipment & Installation
Повеќе филтриПомалку филтри

Parks & green area arrangement & maintenance по градови

Bitola Gevgelija Gostivar Ohrid Prilep Radovis Skopje Struga Strumica Tetovo Veles

Радиус (100км)

Parks & green area arrangement & maintenance


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Blinipark//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1688973219_09.jpg?t=true&w=300&h=300

Exclusive Garden


 • Address : s.Zhelino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sat from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Extra Park


 • Address : Mala Rechica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozen Center


 • Address : s.Strimnica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7474 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Conev/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dar Dam gradina


 • Address : Aleksandar Makedonski (Mosha Pijade) 330
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Derven


 • Address : Vardarska 18, p.fah 12
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7540 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eco ambienti S&M


 • Address : ul.101, s.Negotino 20
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Edel grass Macedonia


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 113
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko


 • Address : Gradsko Pazariste 1
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foja Ko


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 152-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00 • Sun from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden Project


 • Address : Radishanska 223
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Green Garden Primavera


 • Address : Saraj
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Green Planet (Grin planet)


 • Address : bul.Ilinden 88
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 78 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 59 | | | веќе видена

Официјалните податоци покажуваат дека големите синџири супермаркети се најважниот канал на продажба за стоки за широка потрошувачка. Затоа што токму тие осум ...
сите 8 | | | веќе видена

Извршниот директор на Tesla, Илон Маск, на X објави дека мнозинството од акционерите на компанијата го поддржуваат исполнувањето на спогодбата од 55,8 ...
сите 24 | | | веќе видена

Што се случува со цената на акцијата на Комерцијална банка. Иако е факт дека цената на таа хартија од вредност и од порано постојано оди нагоре, и е убедливо ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel