Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Gostivar
 • Strumica
 • Radovis
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Horticulture - equipment, supplies & services
 • Parks & green area arrangement & maintenance
 • Farming parcels
 • Horticultural plants - retail & wholesalers
 • Garden services
 • Irrigation - Equipment & Installation
 • Flowers - Manufacturers
 • Water Gardens & Fountains - Manufacturers & Retail
 • Florists & Flower Arrangements
 • Lawnmowers
 • Household Appliances - Home Equipment
 • Construction Machinery
 • Hand & Power Tools
 • Toy Stores
 • Baby - Equipment, Products & Accessories
 • District Heating Utility Companies
 • Agricultural Machinery - Retail
 • Gift Shops
 • Bathroom Fixtures & Accessories Retail
 • Plumbing Service & Repair
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Horticulture - equipment, supplies & services


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Horti gardens


 • Address : Crveni bregovi b.b.
 • Place: Negotino

Nursery for growing flowers and arranging green areas

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1712217266_46.png?t=true&w=300&h=300

Levidia


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 32-B
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 15:00

Levidia has a nursery for fruit seedlings, nurseries and a garden center for horticulture

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1695806545_23.png?t=true&w=300&h=300

Ardi kop


 • Address : s.Lesok
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

European plants


 • Address : s.Preljubishte
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7474 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

European plants


 • Address : Metodija Andonov Chento 20
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Exclusive Garden


 • Address : s.Zhelino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sat from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden Centar Rushiti/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Idea park


 • Address : ul.107 41
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozen Center


 • Address : s.Strimnica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4 Seasons (4 Sezoni)


 • Address : Dimitar Vlahov 58
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7541 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BM Tim/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Banesta


 • Address : Internacionalni brigadi 5-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Banesta is a company that sells irrigation systems.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1487083159_15.png?t=true&w=300&h=300

Biro Proekt


 • Address : Vasil Gjorgov 21 vlez 2 lok.8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Biro proekt is specialized company which provides a variety of services in the areas of designing, marketing, horticulture and evaluation of real estate.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652096254_6.png?t=true&w=300&h=300
Map

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 70 | | | веќе видена

Поскапе белиот и полубелиот леб на парче. Дел од компаниите го продаваат и за 10 проценти поскапо, наместо за 29 како досега, за 33 денари. Од Групацијата на ...
сите 24 | | | веќе видена

Во годината кога славиме 15 години успешно работење на финансискиот пазар, со задоволство ве известуваме дека КБ Публикум инвест АД Скопје станува КБ ИНВЕСТ АД ...
сите 31 | | | веќе видена

Лидл С. Македонија ДООЕЛ Скопје купи имот на Скопски пазар АД Скопје во Општина Гази Баба кај локацијата на поранешен Бриколаж за 9.564.485 евра. За зделката ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel