Webpage

1. WEB PRESENTATION WITH PRIORITY

 

 • High priority in the listing for the relevant activity

 • Complete company contact information

 • Company logo (850x312 px, JPG, PNG format)

 • COVER Photo (850x312 px, format JPG, PNG)

 • Brief profile of the company (up to 1000 characters) in Macedonian, Albanian and English

 • Pictures of your products or current offers with a link to your website, fb profile or Instagram profile (maximum 22 photos, up to 1MB)

 • Up to 10 icons (symbols) - icons description

 • Working hours

 • Example

 • Price: 180 euros per year + VAT

 • Additional options: Highest priority in a specific activity (first position) + 90 euros per month + VAT

 

2. BANNERS

See the positions here.

 

 

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 41 | | | веќе видена

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 26 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 125 | | | веќе видена

Кина странува клучен придонесувач во глобалната борба против климатските промени, презеде цврсти чекори за унапредување на зелената промена во нејзиниот ...
сите 7 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel