Пребарувањето е оптимизирано за Probistip

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumica
 • Kocani
 • Dojran
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Greenhouses
 • Vegetables - processing
 • Fruit - processing, manufacturers & wholesalers
 • Irrigation - equipment & installation
 • Agricultural products - retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Greenhouses

Profi group


 • Address : Jakim Stojkovski 94
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7550 км

Categories:

greenhouses

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Tref


 • Address : Udarnichka, s.Dolni Polog 35
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7569 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00 • Sat from 07:00 to 13:00

Categories:

greenhouses

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Vasilevi


 • Address : s.Dolni Balvan
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7564 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

Categories:

greenhouses

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dena Product


 • Address : Prvomajska 16-1/6
 • Place: Valandovo
 • Distance: ≈7628 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dobra


 • Address : Orizova 9-a
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7570 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 14:00

Categories:

greenhouses

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekspert market


 • Address : Industriska zona, s.Dabile b.b
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7619 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flora Cvet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geotermika-teh


 • Address : Industriska zona, s.Vasilevo
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7614 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 15:30 • Sat from 09:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradinar-Bt/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hristmil Promet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jugo Stil Junior


 • Address : s.Nikolikj
 • Place: Dojran

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milenka Fruit


 • Address : 11-ti Oktomvri 64
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oranzerii Bushka


 • Address : s.Gorni Podlog
 • Place: Kocani

Categories:

greenhouses

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Termalni oranzerii


 • Address : s.Bansko b.b.
 • Place: Strumica

Categories:

greenhouses

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vipro


 • Address : Industriska 60
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7622 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZIK Bregalnica


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7576 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 102 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Од 36 државни институции, вработените во 26 добиваат додаток за прекувремена работа, а додатокот за прилагодување на пазарот на труд ...
сите 41 | | | веќе видена

Кризите во изминатите неколку години, како пандемијата, енергетската криза и геополитичките тензии претставуваа вистински тест за централните банки. Овие кризи ...
сите 17 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel