Златен клас компани


  • Адреса: Бранд Петрушев 40-A
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7627 км
  • Локација: ГТЦ 1 ви кат

  • Факс: 034 211838
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00
    Саб од 09:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 55 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи