Завод и музеј


  • Адреса: Климент Охридски 18
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7555 км
  • Локација: Спроти Касарна

  • Телефон 2: 047 233187
  • Факс: 047 229525
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 55 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи