www.marketkonekt.com


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 42/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: зграда Неуромедика пред Симпо

  • Телефон 2: 070 287777
  • Факс: 02 3178488
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1471591647_48.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Брзо го наоѓаш производот што ти треба.

Ја дознаваш цената и сите карактеристики, и контактираш со продавачите за прашања.


Лесно го нарачуваш избраниот производ.

Нарачуваш онлајн директно од продавачот. Избираш плаќање што ти одговара - пред или при достава.


Го добиваш производот “на врата”.

Доволно е само да ја запишеш твојата адреса во нарачката, и да ја почекаш доставата до 2 работни дена.


Компании - Секој ден околу 8.000 потенцијални купувачи го посетуваат MarketKonekt за да го најдат производот што им треба. Можеби тоа е токму вашиот - не пропуштајте можност да го продадете!

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи