Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kavadarci
 • Veles
 • Negotino
 • Bitola
 • Ohrid
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Wine bars
 • Wineries
 • Wine producers
 • Restaurants a - z
 • Wine merchants - wholesale
 • Distilled Spirits - Merchants
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Hotels
 • National Restaurants
 • Restaurants - Wedding Receptions & Ceremonies (Ballrooms & Banquet Facilities)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Wine bars


Imako Vino


 • Address : 6-ti Kilometar b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izvorno


 • Address : Nikola Orovchanec 1
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7541 км

Categories:

wine bars, wineries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KMS Maleric


 • Address : s.Marena
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7574 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kralska Vinarija-Kralica Marija


 • Address : Marshal Tito 63
 • Place: Demir Kapija
 • Distance: ≈7591 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lazar


 • Address : Avtopat Veles-Gevgelija
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7565 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Monastery WineryCategories:

wine bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MovinoCategories:

wine bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Panorama


 • Address : s.Mokrino
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7635 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PatceCategories:

wine bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Puklavec prijateli


 • Address : s.Dolni Disan
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7581 км

Categories:

wine bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Restaurant Tikves


 • Address : 29-ti Noemvri 5
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7574 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rikomo


 • Address : K.J.Pitu 23
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 12:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sarafov


 • Address : 1-va Makedonska udarna brigada 1
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00

Categories:

wine bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Semejna vinarija ZaharcevCategories:

wineries, wine bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skovin


 • Address : Shirok Sokak (Marshal Tito) 79-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 09:00 to 14:00
 • Пауза: Mon - Fri from 12:00 to 17:00

Пауза Пон-Пет 12-17ч

Categories:

wine bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tristo Winery (Tristo Vinari)


 • Address : s.Sujaklari
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7537 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vardarska dolinaCategories:

wine bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Dojrana/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Mal Sveti Kliment


 • Address : Metodija Patchev 8
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 133 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 49 | | | веќе видена

Силни оперативни резултати ја одбележаа 2023 година, покажувајќи значителен напредок во деловното работење, особено кога ќе се земе предвид падот на ...
сите 38 | | | веќе видена

Државата гарантира дека ќе го обештети инвеститорот во случај идната централа „МИТИЛИНЕОС“ да претпри штета ако има војна или пак вооружен грабеж, но и во ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel